O společnosti

Společnost REAL Ingeniering spol. s r.o. byla založena v roce 1994.

Po celou dobu existence se snažíme poskytovat kompletní služby v oblasti výstavby bytových domů, bytových jednotek a následně jejich pronájmu a prodeje . Od samého počátku se zaměřujeme na finanční a právní bezpečnost, a proto klademe důraz na přípravu kvalitních smluv a získání veškerých dostupných podkladů k dané zakázce. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se poskytnout maximální pohodlí při zprostředkování daných obchodních případů. Vypracovali jsme se mezi přední společnosti působící na plzeňském realitním trhu.

Klientům poskytujeme kompletní realitní servis. Naše společnost úzce spolupracuje s advokátní kanceláří, notáři, daňovým poradcem a odhadci. Všechny tyto služby má u nás klient možnost využít. Naši zaměstnanci jsou maximálně proškoleni v realitní problematice a jsou proto připraveni být nápomocni při řešení obchodních případů.

V případě, kdy budete nebo naopak nebudete spokojeni s jednáním kteréhokoliv z našich zástupců, uvítáme Vaše připomínky či názory, které můžete zasílat na e-mailovou adresu: real@top.cz

Ing. Kovařík Ladislav

jednatel Real Ingeniering spol s r.o.

 

Rychlý kontakt

real ingeniering spol. s r.o.
Hálkova 32, 301 00 Plzeň

Mobil: 603 446 932, 731 196 824
Telefon: +420 377 455 727
Fax: +420 377 327 465
E-mail: real@top.cz , spring_stav@top.cz