O SPOLEČNOSTI

Společnost REAL INGENIERING spol. s r.o. byla založena v roce 1994.

Po celou dobu existence se snažíme poskytovat kompletní služby v oblasti výstavby bytových domů, bytových jednotek a následně jejich pronájmu a prodeje . Od samého počátku se zaměřujeme na finanční a právní bezpečnost, a proto klademe důraz na přípravu kvalitních smluv a získání veškerých dostupných podkladů k dané zakázce. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se poskytnout maximální pohodlí při zprostředkování daných obchodních případů. Vypracovali jsme se mezi přední společnosti působící na plzeňském realitním trhu.

Klientům poskytujeme kompletní realitní servis. Naše společnost úzce spolupracuje s advokátní kanceláří, notáři, daňovým poradcem a odhadci. Všechny tyto služby má u nás klient možnost využít. Naši zaměstnanci jsou maximálně proškoleni v realitní problematice a jsou proto připraveni být nápomocni při řešení obchodních případů.

V případě, kdy budete nebo naopak nebudete spokojeni s jednáním kteréhokoliv z našich zástupců, uvítáme Vaše připomínky či názory, které můžete zasílat na e-mailovou adresu: real@top.cz

Ing. Ladislav Kovařík, jednatel REAL INGENIERING spol. s r.o.